O nás

Jsme parta kámošů, která si plní svoje sny. Milujeme wake a všechno kolem. Děláme to pro radost a chceme, abyste si to užili i vy.

Na čem lítáme?

Na vlnách, na prknech nebo na lyžích. Ale především na skvělých lodích. Proto se snažíme mít pro Vás stále ty nejmodernější a nejlépe vybavené lodě na trhu.

AXIS 22

Horká novinka letošního léta. Nový Axis T22, asi ta nejlepší volba pro skvělou vlnu. S výkonem přes 400 hp a integrovaným full surf systémem si jízdu opravdu užijete. O skvělé muzice na palubě ani nemluvě.

MASTERCRAFT X10

MasterCraft je v současné době největším výrobcem lodí pro vodní lyžování a wakeboarding. U nás se setkáte s prověřeným typem X-10, který vás ohromí svým výkonem a výslednou vlnou, na které se svezete.

JETSURF

Nově otevřená základna Jetsurf Base pod vedením olympionika Tomáše Krause a dalších zkušených instruktorů Vám umožní si tento nový a velmi atraktivní sport vyzkoušet. Pokud máte vlastní stroj, můžete u nás využít kromě kompletního zázemí profesionálně vybavené závodní dráhy, kde si své schopnosti můžete hned vyzkoušet. Dále si u nás Jetsurf můžete půjčit či pronajmout na Vaši soukromou, nebo firemní akci. Pokud jste doposud nevyzkoušeli kouzlo Jetsurfu, využijte služeb naší Jetsurf akademie, kde se o Vás postará náš zkušený instruktor. Cena akademie je 2.400 Kč/hod (15min instruktáž + 45min jízdy) cena zahrnuje zapůjčení Jetsurfu, helmy, vesty a neoprenu. Rezervace Jetsurfové akademie je otevřená Pá-Ne od 10-18hod. Pro rezervaci v jiný den nás prosím kontaktujte.

OD 1. KVĚTNA TO U NÁS UŽ JEDE V PLNÉM PROUDU! ZAREZERVUJTE SI LOĎ JEŠTĚ DNES.

Provozní doba

V sezóně jezdíme každý den od 8 do 20 hod. Bar je otevřen od 11 do 21 hod., nebo dle domluvy. Vše možné i nemožné lze domluvit na tel: 725 457 429. Těšíme se na Vás.

WAKESURF / BOARD

Po celou sezonu jsme tu pro Vás každý den od 8. do 20 hod.

BEACH VOLLEYBALL

Dejte si hru “bíče” na hřišti s oficiálními turnajovými parametry.

VYZKOUŠEJTE JETSURF

Půjčte si, naučtě se, užijte si to pod vedením Tomáše Krause.

Areál Třeboutice

Snažíme se vybudovat moderní centrum vodních sportů srovnatelné s těmi nejlepšími v Evropě. Nikdy nemáme dost, proto se každou sezonu snažíme areál neustále zlepšovat.

Když máte žízeň

Sledujeme trendy ve zdravém stravování, které se přesně hodí do našeho sportovního centra. V nabídce baru máme výbornou kávu, domácí limonády a kompletní nabídku alko/nealko nápojů.

Aperol a Hugo tečou proudem, ledová káva, vychlazené pivo a večer nějaký ten panáček. To všechno a k tomu krásný slunečný den, parádní surfovačka tak nějak to vidíme!

Když máte hlad

Od čerstvých salátů po štavnatý burger. Vyzkoušejte náš slavný W&F burger s hranolkami a domácí tatarkou, nebo vegetariánský Beyond burger na salátu. Dále máme v nabídce oblíbený načančaný americký Hot Dog, výborný Chicken Club Sandwich, nebo Ceasar salát. Letos jsme to rozjeli se Smažákem v burger bulce. V sezóně si pochutnáte na našich sladkých/slaných snídaních. No už se nemůžeme dočkat, a vy?

Když potřebujete zaparkovat

At‘ máte osobák, dodávku nebo monster truck, najdeme vám místo. Pokud jste jen na skok, parkování je zdarma na vyznačených místech vně areálu. Pokud chcete parkovat uvnitř areálu, tzn. v kempu, tak vás samozřejmě rádi za malý peníz necháme.

POZOR! Pokud se k nám chystáte poprvé, nenechte se nachytat navigací. Google maps i Waze Vás pravděpodobně povedou přes cyklostezku – neodbočujte na ni. Jeďte dál a koukejte po našich cedulích WAKE & FUN, pak přes železniční přejezd a jste u nás!

Když chcete přespat

Můžete využít náš plně vybavený kemp se sociálním zázemím. Ubytujeme Vás se stanem, karavanem nebo s obytným vozem. A pokud nemáte ani jedno, nezoufejte, prostě večer někoho ukecáte.

Teambuilding

Hledáte ideální místo pro váš firemní teambuilding, oslavu narozenin, svatbu snů nebo jen setkání s větší skupinou přátel? Právě jste ho našli! Jsme schopni zajistit akce pro klienty až do počtu 500 osob včetně programu a občerstvení. Pro bližší informace a reference nás, prosím, kontaktujte
na tel.: 777 222 474, nebo na 777 875 284.