O nás

Jsme parta kámošů, která si plní svoje sny. Milujeme wake a všechno kolem. Děláme to pro radost a chceme, abyste si to užili i vy.

Na čem lítáme?

Na vlnách, na prknech nebo na lyžích. Ale především na skvělých lodích. Proto se snažíme mít pro Vás stále ty nejmodernější a nejlépe vybavené lodě na trhu.

AXIS 22

Horká novinka letošního léta. Nový Axis T22, asi ta nejlepší volba pro skvělou vlnu. S výkonem přes 400 hp a integrovaným full surf systémem si jízdu opravdu užijete. O skvělé muzice na palubě ani nemluvě.

MASTERCRAFT X10

MasterCraft je v současné době největším výrobcem lodí pro vodní lyžování a wakeboarding. U nás se setkáte s prověřeným typem X-10, který vás ohromí svým výkonem a výslednou vlnou, na které se svezete.

OD 1. KVĚTNA TO U NÁS UŽ JEDE V PLNÉM PROUDU! ZAREZERVUJTE SI LOĎ JEŠTĚ DNES.

Provozní doba

V sezóně jezdíme každý den od 8 do 20 hod. Bar je otevřen od 11 do 21 hod. nebo dle domluvy. Vše možné i nemožné lze domluvit na tel: 725 457 429. Těšíme se na Vás.

WAKESURF / BOARD

Po celou sezonu jsme tu pro Vás každý den od 8. do 20 hod.

BEACH VOLLEYBALL

Dejte si hru “bíče” na hřišti s oficiálními turnajovými parametry.

VYZKOUŠEJTE JETSURF

Půjčte si, naučtě se, užijte si to. Pro více info volejte Niki na tel.: 607 550 537

Areál Třeboutice

Snažíme se vybudovat moderní cenrtum vodních sportů srovnatelné s těmi nejlepšími v Evropě. Nikdy nemáme dost, proto se každou sezonu snažíme areál neustále zlepšovat.

Když máte žízeň

Sledujeme trendy ve zdravém stravování. Proto si u nás můžete dopřát naše vyhlášené fresh drinky s čerstvého ovoce a zeleniny. Samozřejmě na Vás čeká i klasický bar s velkým výběrem alkoholických a nealko nápojů.

Když máte hlad

Od čerstvých salátů po štavnatý burger. Vyzkoušejte náš slavný W&F burger dvouručák s hranolkami a domací tatarkou nebo vegetariánský burger s batátovými hranolkami. Po celý den máme nabídku sendvičů, salátů či Janin slavný rozpékaný hermelín.

Když potřebujete zaparkovat

At‘ máte osobák, dodávku nebo monster truck, najdeme vám místo. Pokud jste jen na skok, parkování je zdarma na vyznačených místech vně areálu. Jinak Vás samozřejmě za malý peníz rádi necháme přenocovat v kempu.

Když chcete přespat

Můžete využít náš plně vybavený kemp. Ubytujeme Vás se stanem, karavanem nebo s obytným vozem. A pokud nemáte ani jedno, nezoufejte, stan Vám můžeme půjčit. Nebo prostě večer někoho ukecáte.