O nás

Naše historie sahá až do počátku 70. let, kdy toto nádherné místo našel tatínek našeho náčelníka Česťi. V rodinném kruhu si zde začali užívat vodních sportů a relaxu u vody. Po roce 2010 se areál pomalu rozrůstal a těšil se oblíbenosti hlavně nadšencům wakeboardingu a wakesurfingu. Atraktivita vodních sportů stále rostla a v roce 2018 areál prošel rozsáhlou rekonstrukcí, přibližně tak, jak ho znáte dnes. Jsme tu pro cyklisty, rodiny s dětmi, pro úplné začátečníky i pokročilé surfaře a hlavně pro všechny, kterým se u nás líbí! Přijďte na drink, něco dobrého, nebo za sportem - těšíme se na Vás!

Na čem lítáme?

Na vlnách, na prknech nebo na lyžích. Ale především na skvělých lodích. Proto se snažíme mít pro Vás stále ty nejmodernější a nejlépe vybavené lodě na trhu.

AXIS 22

Nový Axis T22, skvělá volba pro skvělou vlnu. S výkonem přes 400 hp a integrovaným full surf systémem si jízdu opravdu užijete. O skvělé muzice na palubě ani nemluvě.

JETSURF

Nově otevřená základna Jetsurf Base pod vedením olympionika Tomáše Krause a dalších zkušených instruktorů Vám umožní si tento nový a velmi atraktivní sport vyzkoušet. Pokud máte vlastní stroj, můžete u nás využít kromě kompletního zázemí připravenou závodní dráhu, kde si své schopnosti můžete hned vyzkoušet. Dále si u nás Jetsurf můžete půjčit či pronajmout na Vaši soukromou, nebo firemní akci. Pokud jste doposud nevyzkoušeli kouzlo Jetsurfu, využijte služeb naší Jetsurf akademie, kde se o Vás postará náš zkušený instruktor. Cena akademie je 2.700 Kč/hod (15 min instruktáž + 45 min jízdy) cena zahrnuje zapůjčení Jetsurfu, helmy, vesty a neoprenu. Rezervace Jetsurfové akademie je otevřená od pátku do neděle od 10-18 hod. Pro rezervaci v jiný den nás prosím kontaktujte.

SEZÓNA UŽ JEDE V PLNÉM PROUDU! ZAREZERVUJTE SI LOĎ JEŠTĚ DNES.

Provozní doba

Areál je v červenci a v srpnu otevřen Po-Čt 9-21h, Pá-Ne 9-22h, nebo dle naplánovaných akcí a domluvy, vždy při příznivém počasí. Snídaně jsou každý den od 9-11h, rezervaci na loď je možné vytvořit každý den od 8-20h. Vše možné i nemožné lze domluvit na tel. 777 875 284. Těšíme se na Vás!

WAKESURF / WAKEBOARD / WATERSKI

Po celou sezónu je naše loď připravena na všechny vodní sporty dle Vašeho výběru každý den od 8 do 20 hod.

BEACH VOLLEYBALL

Dejte si hru “bíče”, nebo uspořádejte turnaj na našem novém hřišti s oficiálními parametry.

JETSURF

Prohánět se po hladině Labe až 50km/h rychlostí? Žádný problém! Půjčte si, naučte se a užijte si to pod vedením olympionika Tomáše Krause.

Areál Třeboutice

Náš areál se nachází přímo na Labské cyklostezce nedaleko Litoměřic a 50min jízdy z Prahy. Jsme moderní areál vodních sportů. Na své si přijdou nadšení sportovci, kteří využijí široké nabídky sportovních aktivit jako je wakesurfing, wakeboarding, vodní lyže, Jetsurf, paddleboarding a beachvoleyball. Ale i pohodáři, kteří přijedou do našeho vyhlášeného bistra a baru užít si letní dny. V areálu se nachází sociální zázemí a parkoviště pro naše zákazníky.

Když máte žízeň

Sledujeme trendy ve zdravém stravování, které se přesně hodí do našeho sportovního centra. V nabídce baru máme výbornou kávu, domácí limonády, ledový čaj a vyhlášené prosečko, samozřejmostí je kompletní nabídka alko/nealko nápojů.

Aperol a Hugo tečou proudem, ledová káva, vychlazené pivo a večer nějaký ten panáček. To všechno a k tomu krásný slunečný den, parádní surfovačka tak nějak to vidíme!

Když máte hlad

Od čerstvých salátů po štavnatý burger. Vyzkoušejte náš vyhlášený W&F burger s hranolkami, nebo vegetariánský Beyond burger na salátu. Dále máme v nabídce oblíbený načančaný americký Hot Dog, výbornou jarní tortillu s chedarem, nebo batátové hrany. V sezóně si pochutnáte na našich sladkých/slaných snídaních.

Když potřebujete zaparkovat

At‘ máte osobák, dodávku nebo monster truck, najdeme vám místo. Pokud jste jen na skok, parkování je zdarma na vyznačených místech vně areálu. Pokud chcete parkovat uvnitř areálu, tak vás samozřejmě rádi za malý peníz necháme.

POZOR! Pokud se k nám chystáte poprvé, nenechte se nachytat navigací. Google maps i Waze Vás pravděpodobně povedou přes cyklostezku – neodbočujte na ni. Jeďte dál a koukejte po našich cedulích WAKE & FUN, pak přes železniční přejezd a jste u nás!

Když chcete přespat

Můžete využít náš areál se sociálním zázemím. Nezapomeňte stan, karavan, nebo obytný vůz. A pokud nemáte ani jedno, nezoufejte, prostě večer někoho ukecáte.

Teambuilding

Hledáte ideální místo pro váš teambuilding, oslavu narozenin, svatbu nebo jen setkání se skupinou přátel? Právě jste ho našli! Jsme schopni zajistit akce pro klienty až do počtu 150 osob včetně programu a občerstvení. Pro bližší informace a reference nás, prosím, kontaktujte na tel.: 777 875 284.